Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Определение оптимальных режимов ведения дизель-поезда с использованием нейронной сети АРТ
    (НТУ "ХПИ", 2004) Дмитриенко, Валерий Дмитриевич; Носков, Валентин Иванович; Липчанский, Максим Валентинович; Заковоротный, Александр Юрьевич
    Розглянуто питання побудови і використання нейронних мереж, які інформують машиніста про режим ведення дизель-потяга, що приводить до економії енергоресурсів у значних обсягах. На основі експериментальних даних визначені основні області значень параметрів, що контролюються. Запропоновано рекомендації з впровадження нейронної мережі, що ідентифікує в системи контролю і діагностики електропередачі рухомого складу.
  • Ескіз
    Документ
    Линеаризация математической модели дизель-поезда с тяговым асинхронным приводом
    (НТУ "ХПИ", 2011) Дмитриенко, Валерий Дмитриевич; Заковоротный, Александр Юрьевич; Носков, Валентин Иванович
    Рассматривается синтез линейной математической модели дизель-поезда с тяговым асинхронным приводом на основе динамической линеаризации модели объекта управления средствами геометрической теории управления. На основании последовательности инволютивных распределений получена линейная математическая модель в форме Бруновского. Библиогр.: 15 назв.