Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Завадозахищеність систем спостереження, що запитують єдиної інформаційної мережі з розподіленою обробкою
    (НТУ "ХПІ", 2009) Обод, Іван Іванович; Тюрін, О. О.
    Приводиться аналіз завадостійкості та скритності існуючих запитальних систем спостереження єдиної інформаційної мережі з розподіленою обробкою. Показано, що існуючі запитальні системи спостереження мають незначну завадостійкість при дії навмисних корельованих завад та малу енергетичну скритність, обумовлену використанням інтервально-часових кодів у якості сигналів запиту і відповіді. Аналізується можливість використання широкосмугових сигналів у якості сигналів запиту і відповіді.
  • Ескіз
    Документ
    Вимірювання висоти польоту повітряного об’єкту в єдиній інформаційній мережі систем спостереження з розподіленою обробкою інформації
    (НТУ "ХПІ", 2009) Обод, Іван Іванович; Охрименко, Максим Юрійович
    Розглянуто можливість виміру висоти польоту літального апарата за вимірами похилої дальності. Проведено математичне моделювання чутливості вимірювання висоти літального апарата до помилок синхронності формування часу приймальних пунктів. Розглянуто залежність чутливості вимірювання висоти від геометрії розташування приймальних пунктів. Висунуто вимоги щодо синхронності шкал часу при вимірюванні висоти.