Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Застосування методики модульного навчання при викладанні дисципліни "охорона праці"
    (НТУ "ХПІ", 2008) Древаль, Олександр Миколайович; Павленко, Тетяна Семенівна; Латишева, Майя Михайлівна; Васьковець, Людмила Антонівна
    В статті проведено аналіз складових методики модульного навчання. Визначено наступні переваги використання модульної методики при навчанні дисципліні основи охорони праці: формування компетентних знань студентів, здатності до подальшої самоорганізації при само вивченні професійних питань охорони праці.
  • Ескіз
    Публікація
    Використання ігрових форм – ефективна методика проведення олімпійських змагань студентів
    (НТУ "ХПІ", 2009) Латишева, Майя Михайлівна; Павленко, Тетяна Семенівна; Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна
    У статті розглянуто особливості організації та проведення сучасних олімпійських змагань студентів. Для узгодженої діяльності всіх учасників змагань слід звернути особливу увагу на використання ділових ігор, що максимально розкривають творчі здібності студентів, виховують у них самостійне мислення, комунікативні якості, вміння приймати рішення у нестандартних ситуаціях за малий відрізок часу. Авторами сформульовані умови формування творчої діяльності учасників олімпіад. Зроблені висновки та внесені пропозиції щодо ефективного використання ділових ігор як у навчальному процесі, так і у предметних олімпіадах.
  • Ескіз
    Документ
    Інноваційні ділові ігри в олімпійських змаганнях студентів з безпеки життєдіяльності
    (НТУ "ХПІ", 2010) Бурцев, М.; Шпак, І.; Березуцький, Вячеслав Володимирович; Латишева, Майя Михайлівна; Павленко, Тетяна Семенівна
    Стаття присвячена аналізу методологічних умов використання ділових ігор для моделювання реальних виробничих ситуацій при проведенні першої міжнародної студентської олімпіади з дисципліні "Безпека життєдіяльності".
  • Ескіз
    Документ
    Ігрове проектування в студентських олімпіадах
    (НТУ "ХПІ", 2010) Березуцький, Вячеслав Володимирович; Латишева, Майя Михайлівна; Павленко, Тетяна Семенівна; Мілейко, О.; Халявка, О.; Шкілько, М.
    У статті розглядаються особливості підготовки, організації й проведення першої міжнародної студентської олімпіади по дисципліні "Безпека життєдіяльності" з урахуванням істотного розходження навчальних програм вищої школи країн учасниць.
  • Ескіз
    Публікація
    Особливості підготовки учасників до участі у олімпійських змаганнях
    (НТУ "ХПІ", 2010) Латишева, Майя Михайлівна; Павленко, Тетяна Семенівна; Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна
    У статті розглянуто особливості підготовки, організації та проведення сучасних олімпійських змагань студентів. Cлід звернути особливу увагу на використання олімпіадних завдань, що максимально розкривають творчі здібності студентів, виховують у них самостійне мислення, комунікативні якості, вміння приймати рішення за малий відрізок часу. Авторами сформульовані умови підготовки студента-учасника та студентської команди до предметної олімпіади. Зроблений акцент на використанні активних та групових методів навчання на основі нестандартних виробничих ситуацій. Зроблені висновки та внесені пропозиції щодо організації узгодолімпійських змагань студентівженої діяльності всіх учасників змагань.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу діяльності людини на формування температурної складової регіонального клімату
    (НТУ "ХПІ", 2012) Самилова, М. О.; Павленко, Тетяна Семенівна
    Стаття присвячена вивченню проблеми зміни кліматичного режиму окремого регіону за допомогою математичного апарату аналізу часових рядів. Мета даної роботи полягає в побудові математичної моделі температурної динаміки за даними часового ряду середньомісячних температур та дослідження антропогенної діяльності на формування температурної складової.