Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    До питання про використання осадів стічних вод, як сировини для отримання органо-мінерального добрива
    (НТУ "ХПІ", 2006) Тошинський, Володимир Ілліч; Вакал, С. В.; Ракша, Н. В.; Печенко, Тамара Іванівна
    Після очищення міських стічних вод утвориться осад. На сьогодні він накопичується на мулових полях. Але останні роки спостерігається тенденція у використанні осаду як добриво. Це зв'язано зі змістом у ньому коштовних живильних речовин. Але застосування обмежується присутністю важких металів (Cd, As, Hg, Pb, Cr і сполук). Принципово важливим є те, що консервування їх у виді малорозчинних утворень відкриває перспективу підтримки концентрації засвоюваних рослинами форм на безпечному рівні. Закономірності циклічних процесів дають підставу вказати на застосування в спрямованому речовинному обміні українських фосфоритів.
  • Ескіз
    Документ
    Математична модель абсорбції оксидів азоту під тиском
    (НТУ "ХПІ", 2010) Тошинський, Володимир Ілліч; Печенко, Тамара Іванівна; Литвиненко, Олександр Олександрович; Букатенко, Олексій Іванович
    В статті пропонується математична модель абсорбції оксидів азоту під тиском. Розрахунок ведеться по парціальному тиску оксидів азоту на задану концентрацію азотної кислоти при певному співвідношенні рідкої і газової фаз.