Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка потенціалу інноваційного розвитку підприємства: практичний аспект
    (НТУ "ХПІ", 2015) Пантелєєв, Михайло Сергійович; Побережна, Наталія Миколаївна; Ярошенко, Антон Олександрович
    Проведено оцінку потенціалу інноваційного розвитку (ПІР) 18 машинобудівних підприємств Харківського регіону. Запропоновано етапи оцінки ПІР та визначено систему часткових показників для її проведення. Інтегральну оцінку кожної складової ПІР, а саме – інноваційного, ринкового і виробничо-збутового потенціалів запропоновано проводити з використанням методу адитивної згортки, а комплексну оцінку ПІР – з використанням мультиплікативної згортки. Встановлено, що поточний стан ПІР підприємств істотно відрізняється. Обґрунтовано доцільність використання отриманих результатів оцінки ПІР як підґрунтя моніторингу ПІР та розробки ефективних інноваційних стратегій.
  • Ескіз
    Документ
    Напрямки удосконалення систем оплати праці персоналу підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2015) Побережна, Наталія Миколаївна; Пантелєєв, Михайло Сергійович; Чижик, А. Г.
    Виявлено тенденції та загальні підходи до оплати праці персоналу вітчизняних підприємств на сучасному етапі розвитку економіки. Встановлено, що результати і продуктивність стають основними факторами для прийняття рішення щодо збільшення заробітної плати. Розглянуто причини, що зменшують ефективність впровадження нових підходів до оплати праці. Наведено основні складові управління системою оплати праці, їх характеристика та напрями вдосконалення оплати праці персоналу підприємства.