Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Електронний документ як складова електронного діловодства суб'єкта господарювання
    (НТУ "ХПІ", 2014) Піддубна, Л. В.
    Стаття присвячена дослідженню питань електронного діловодства. Метою статті є визначення сучасної ролі документа як інформаційного ресурсу і складової електронного діловодства суб'єкта господарювання. Простежено еволюцію тлумачення терміну "документ" у різних галузях знань та сферах суспільної діяльності. Основною відзнакою сучасного інформаційного суспільства стало утворення електронної документації, що трансформувало розуміння сутності документа, зміщуючи акценти з матеріальної її складової в інформаційну. Проаналізовано різні дефініції поняття "електронний документ", його ключові функції та середовище обігу, відмінності традиційного паперового документа від електронного. Запропоновано авторське визначення поняття "електронний документ".
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження транспортно-логістичної задачі планування оптимального маршруту за алгоритмом Дейкстри
    (НТУ "ХПІ", 2014) Піддубна, Л. В.; Піддубний, О. В.
    У статті описується інформаційно-комп’ютерна система пошуку оптимального маршруту, що базується на даних, автоматично отриманих від користувачів. Запропонована у статті концепція удосконалює алгоритм існуючих сервісів пошуку найкоротшого шляху у транспортній мережі, яка складається із декількох графів, кожен з яких являє собою певний вид транспорту: автомобільний, залізничний, велосипедний, пішохідний.