Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Економетричні дослідження залежності кількості науково-дослідних робіт від обсягів їх фінансування з різних джерел
    (НТУ "ХПІ", 2013) Скворчевський, Олександр Євгенович; Золотар, Н. Ю.
    Метою дослідження є аналітичний опис залежності обсягів науково-дослідних робіт від фінансування наукових та науково-технічних робіт з державного бюджету та власних коштів підприємств. Для досягнення поставленої мети було проведено кореляц ійно-регресійний аналіз. Побудована модель множинної лінійної регресії показала, що вкладення власних коштів підприємств в наукову та науково-технічну діяльність дає приріст обсягу науково-дослідних робіт в 2,61 більше ніж асигнування із державного бюджету
  • Ескіз
    Документ
    Множинна регресія обсягів науково-технічних розробок від фінансування з державного бюджету та власних коштів підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2013) Скворчевський, Олександр Євгенович
    Метою дослідження є аналітичний опис залежності обсягів науково-технічних розробок від фінансування наукових та науково-технічних робіт з державного бюджету та власних коштів підприємств. Для досягнення поставленої мети була побудована модель множинної лінійної регресії. Перевірена її якість. Економічна інтерпретація параметрів моделі множинної лінійної регресії показала, що використання коштів державного бюджету для фінансування науково-технічних розробок малоефективне. В той же час кожен 1 млн. грн. власних коштів підприємств дає приріст обсягів науково-технічних розробок на 3,69 млн.грн.