Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Исследование макроструктуры сортовой непрерывнолитой заготовки и поведения дефектов ее осевой зоны во время прокатки
    (НТУ "ХПИ", 2015) Смирнов, Е. Н.; Серов, А. И.; Скляр, В. А.; Домбровский, Е. О.; Смирнов, О. Е.
    Приведены результаты заводских исследований макроструктуры сортовой непрерывнолитой сортовой заготовки из сталей 45 и У7. Установлено, что, не смотря на в целом достаточно высокое качество макроструктуры, в осевой зоне присутствует пористость и ликвация которая приводит к проблемам при последующей прокатке. С учетом выявленных дефектов осевой несплошности, разработана математическая модель и исследован процесс прокатки непрерывнолитой заготовки в обжимной клети.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование процесса прокатки непрерывнолитой сортовой заготовки с дефектом типа поры
    (НТУ "ХПИ", 2012) Скляр, В. А.
    Представлены результаты физического моделирования процесса прокатки непрерывнолитой сортовой заготовки с дефектом типа поры в прямоугольных калибрах. Показано изменение высотной и продольной деформации поры на боковой поверхности в зависимости от величины относительного обжатия, сделан вывод о влиянии стенок калибра на процесс деформации пор.