Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    О подходах к учету требований качества при концептуальном проектировании и реализации программного обеспечения
    (НТУ "ХПИ", 2008) Соколов, Б. Н.
    Процес розробки, вибору та розміщення програмних систем традиційно супроводжується контролем якості. Для того, щоби бути конкурентоспроможними на ринку програмного забезпечення країни, у якій вони розробляються та на світовій арені, програмні системи повинні бути розробленими у відповідності до одного з визнаних стандартів якості. У наші дні значно зростають витрати на супровід програмних систем через недостатній ступень врахованості вимог якості. Використання одного з підходів до врахування вимог якості сприятиме зниженню витрат на супровід складних систем та збільшить їх конкурентоспроможність на ринку.
  • Ескіз
    Документ
    Модели управления качеством обработки требований к программному обеспечению
    (НТУ "ХПИ", 2010) Соколов, Б. Н.
    В статье предлагается подход к управлению качеством обработки требований к программному обеспечению, который основывается на системном подходе и стандартах ISO. Выделены цели функционирования процесса анализа и обработки требований, рассмотрены его основные свойства, особенности взаимодействия с другими процессами жизненного цикла программных систем. Предложена концепция управления качеством входной, выходной информацией и самим процессом анализа и обработки требований.