Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Влияние режимных, конструктивных параметров и прочности измельчаемой горной массы на технические показатели внутривалковой конусной мельницы
    (НТУ "ХПИ", 2008) Надутый, Владимир Петрович; Сухарев, В. В.
    Експериментально встановлені залежності продуктивності й енергоємності процесу мілкого та тонкого подрібнювання на внутрішньовалковому конусному млині від обертів приводу, зазору розвантажувальної щілини і міцності гірської маси, що подрібнюється.
  • Ескіз
    Документ
    Определение условий начального защемления частицы горной массы в конусной внутривалковой мельнице
    (НТУ "ХПИ", 2009) Надутый, В. П.; Остапенко, В. А.; Сухарев, В. В.
    У статті наведено приклад розрахунку мінімальної відстані між точками защемлення частинки гірської маси валками внутрішньовалкового конусного млина.
  • Ескіз
    Документ
    Разработка конструкций внутривалковой вибрационной мельницы
    (НТУ "ХПИ", 2010) Надутый, В. П.; Сухарев, В. В.
    В статті представлено розробку конструкцій внутрішньовалкового конусного млина на основі проведених теоретичних і експериментальних дослідів. Експериментально встановлено залежності енергоємності процесу мілкого та тонкого подрібнювання на внутрішньовалковому конусному млині від обертів приводу, зазору розвантажувальної щілини та міцності гірської маси, що подрібнюється.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретическая оценка механизма классификации тонких магнитовосприимчивых материалов
    (НТУ "ХПИ", 2014) Надутый, В. П.; Челышкина, В. В.; Сухарев, В. В.
    Изложены результаты исследований процесса гидроклассификации с использованием постоянных магнитных полей для тонких материалов с магнитовосприимчивой компонентой (железомагнетитовые и титаномагнетитовые руды, ильменитовые пески и др. с крупностью частиц менее 150 мкм). Решены следующие задачи: определена плотность магнетитовых флоккул, скорость осаждения сферических и цилиндрических флоккул в магнитном поле, установлена зависимость скорости осаждения от напряженности магнитного поля, получены уравнения равнопадаемости магнитных (флоккул), немагнитных частиц и сростков. Полученные результаты позволяют определять крупность частиц при классификации для разных скоростей восходящего потока и напряженности магнитного поля для существующих гидроклассификаторов и проектировать новые магнитно-гравитационные аппараты.