Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Защита сверхпроводящей магнитной системы с высокой плотностью тока
    (НТУ "ХПИ", 2009) Юферов, Владимир Борисович; Тихонов, Владимир Федорович; Ильичева, Вера Олеговна
    В надпровідному соленоїді (з високою щільністю струму, замоноличеного, з непрямим захолодженням) для різних щільностей транспортного струму визначено термін нагріву обмотки до встановленої термоміцнісної границі, 50 К, при його переході у нормальний стан. Для різних темпів виведення енергії з системи проведено порівняння напруги на соленоїді для постійного та змінного зовнішніх опорів.
  • Ескіз
    Документ
    Основные свойства и спектр поляризационной модели атома водорода
    (НТУ "ХПИ", 2010) Тихонов, Владимир Федорович
    Не виходячи за рамки класичних уявлень, показана самодостатність поляризаційної моделі атома водню. В результаті поляризації протона відбувається виникнення потенційного бар'єра ,який перешкоджає вільному електрону зближенню з протоном на відстані ,менших п'ятдесяти розмірів радіуса протона. Вичислені всі 39 ліній спектру атома водню (серія Лаймана) дав похибку менше, ніж 5⋅10⁻⁴ % для 80% ліній спектру и не гірше, ніж 1.6⋅10⁻³ % лише для 6 ліній.
  • Ескіз
    Документ
    О воздействии электронных пучков с высоким энергосодержанием на металлические поверхности
    (НТУ "ХПИ", 2009) Друй, Олег Самойлович; Шарый, Сергей Владимирович; Юферов, Владимир Борисович; Швец, Михаил Олегович; Тихонов, Владимир Федорович
    Проведены исследования воздействия электронных пучков с высоким энергосодержанием на поверхность металлов. Рассматриваются особенности автографов пучков на металлах с различной температурой плавления. Отмечается роль поверхностного натяжения в формировании и получении атомно-гладких металлических поверхностей.