Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Применение метода чреспищеводной электрической кардиостимуляции для контроля состояния сердечно-сосудистой системы
    (НТУ "ХПИ", 2008) Мащенко, Татьяна Георгиевна; Трубчанова, Н. В.
    Серед порушень серцевого ритму трепетань предсердь займає друге місце з поширенних після фібріляції предсердь. Відновлення синусового ритму при трепетанні предсердь фармологічними препаратами − сложна задача, яка потребує тривалого часу. Є оптимальним застосування чрезпіщевоної електрокардіостимуляції, ефективність якої досягає 75-90 %.
  • Ескіз
    Документ
    Оценка методов обработки кардиосигналов
    (НТУ "ХПИ", 2010) Мащенко, Татьяна Георгиевна; Трубчанова, Н. В.
    У статті розглянуті основні методи обробки кардіосигналів, засновані на розробці автоматизованих систем реєстрації і попереднього аналізу серцево-судинної системи.
  • Ескіз
    Документ
    Кафедра "Радиоэлектроника" НТУ "ХПИ". Этапы развития
    (НТУ "ХПИ", 2011) Гуртовая, Елена Петровна; Бутрим, Ю. И.; Трубчанова, Н. В.
    В статье рассмотрены исторические истоки научной школы кафедры «Радиоэлектроника». Показан вклад выдающихся ученых в развитие научных исследований в отрасли радиофизики в Харьковском политехническом институте.