Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Исследование токопроводящих структур вихретоковым методом
    (НТУ "ХПИ", 2011) Горкунов, Борис Митрофанович; Тюпа, И. В.; Тищенко, Анна Анатольевна
    Приведены результаты исследования материалов, представляющих собой набор трубок и стержней для имитации образца с упрочненным слоем. Построены зависимости выходных сигналов вихретокового преобразователя от сырого и упрочненного образцов.
  • Ескіз
    Документ
    Формализованный метод расчета информационного вихревого тока в объекте контроля
    (НТУ "ХПИ", 2011) Тюпа, И. В.
    В роботі розроблено формалізований метод моделювання інформаційного вихрового стуму в об’єкті контролю з невизначеною геометричною структурою і електромагнітними властивостями. Показано, що за допомогою конформних перетворень можливо визначити вихровий струм в ОК, та його вплив на вимірювальну обмотку вихрострумового перетворювача.
  • Ескіз
    Документ
    Принятие решений в задачах электромагнитного неразрушающего контроля
    (НТУ "ХПИ", 2012) Горкунов, Борис Митрофанович; Тюпа, И. В.; Тищенко, Анна Анатольевна; Левченко, Виктор Григорьевич; Скопенко, В. В.
    Предложены методы оценки достоверности контроля различных параметров объектов электромагнитного неразрушающего контроля с учетом систематических и случайных погрешностей расчета и измерения выходных сигналов вихретокового преобразователя. Показано, что данный подход применим для задач дефектометрии, контроля глубины упрочненного слоя, качества сварных соединений.