Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    О совместном влиянии геометрических и электрических параметров на интенсивность электрогидроимпульсного измельчения
    (НТУ "ХПИ", 2007) Федин, Д. А.
    На підставі проведених експериментальних досліджень побудовано формулу залежності ступеня подрібнення порошкового матеріалу у електрогідроімпульсній установці від маси рухомої торцевої стінки розрядної камери, а також співвідношення характерного часу розряду і визначеного геометричного розміру розрядної камери.
  • Ескіз
    Документ
    Способы снижения удельных затрат энергии на электрогидроимпульсное измельчение порошковых материалов
    (НТУ "ХПИ", 2009) Виноградов, Б. В.; Федин, Д. А.
    Надано критичний аналіз способам зменшення питомих витрат енергії на тонке подрібнення матеріалів з використанням ефекту Юткіна. Визначено перспективні напрямки розвитку електрогідроімпульсної техніки для подрібнення. Приведено математичну модель імпульсного електричного розряду у обмеженому об'ємі рідини у акустичному наближенні.
  • Ескіз
    Документ
    Особенности расчёта открытых зубчатых передач на прочность
    (НТУ "ХПИ", 2015) Виноградов, Б. В.; Федин, Д. А.
    Проведен анализ возможных причин неравномерности распределения нагрузки по длине контактных линий в открытых зубчатых передачах крупногабаритных мельниц. Показано, что в открытых зубчатых передачах крупногабаритных машин всегда имеет место неприрабатываемая составляющая погрешности зацепления. Методом конечных элементов исследовано напряженно-деформированное состояние самоустанавливающейся шестерни. Показано, что в отличие от стандартных инженерных методик метод конечных элементов позволяет получить данные для расчета на прочность.