Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Особливості управління ЗЕД на підприємстві алкогольної галузі
    (НТУ "ХПІ", 2017) Федоренко, Ірина Анатоліївна; Малихін, Олександр Олександрович
    У статті розкрита сутність зовнішньоекономічної діяльності. Проаналізовано ринок алкогольних напоїв України та охарактеризовано основні тенденції здійснення зовнішньоекономічної діяльності вітчизняними підприємствами. Запропоновано розглянути особливості здійснення ЗЕД ДП "Nemiroff". Наведено розрахунки застосування реклами, як маркетингового заходу при здійсненні ЗЕД. Розраховано економічний ефект та економічну ефективність запропонованого заходу.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні аспекти аналізу ефективності використання матеріальних ресурсів на підприємстві
    (НТУ "ХПІ", 2017) Рубан, Ліна Олегівна; Федоренко, Ірина Анатоліївна
    У статті розглянуто мету та завдання аналізу матеріальних ресурсів на промислових підприємствах, висвітлено основні етапи аналізу ефективності використання матеріальних ресурсів. Запропоновано методичний підхід до формування системи показників ефективності використання матеріальних ресурсів промислового підприємства на основі виділення чотирьох груп показників: узагальнюючі показники ефективності, індивідуальні (часткові) показники ефективності, показники фінансової результативності, факторні моделі матеріаловіддачі та матеріаломісткості.