Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Керамічні маси для виробництва клінкерної цегли з використанням сировинних матеріалів Східної України
    (НТУ "ХПІ", 2008) Цибулько, Е. С.; Колєда, В. В.; Алексєєв, Є. В.; Михайлюта, О. С.
    Представлено результати досліджень сировинних матеріалів Східної України з метою розробки на їх основі складів мас для виготовлення клінкерних виробів. Одержані в результаті роботи керамічні маси після традиційних технологічних операцій – підготовки, пластичного формування та випалу при 1180 оС забезпечують високі значення експлуатаційних показників керамічного матеріалу, тобто, водопоглинання до 4% та механічну міцність при стисканні більше 40 МПа.
  • Ескіз
    Документ
    Каоліни Майдан-Вільського родовища – перспективна сировина для керамічної технології
    (НТУ "ХПІ", 2011) Михайлюта, О. С.; Колєда, В. В.; Алєксєєв, Є. В.; Цибулько, Е. С.; Костенко, Т. А.
    В статті приведені результати комплексних досліджень каолінів Майдан-Вільського родовища (Хмельницької області). Розглянуто особливості хімічного, гранулометричного та мінералогічного складів проб каолінів, отриманих на різних дільницях діючого кар’єру, а також їх основні технологічні властивості. Даються рекомендації щодо широкого використання каолінів в різних галузях керамічної промисловості.