Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційно-аналітичний супровід управлінських рішень у проєктах збирання сільськогосподарських культур
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Луб, Павло Миронович; Татомир, Андрій Володимирович; Сидорчук, Леонід Леонідович; Шарибура, Андрій Остапович; Пукас, Віталій Леонідович
    Означено потребу створення та використання інформаційно-аналітичних систем у проєктах матеріально-технічного розвитку сільськогосподарських підприємств та, зокрема, супроводу управлінських рішень у проєктах збирання врожаю сільськогосподарських культур. Наведено складові, що слід врахувати під час супроводу управлінських рішень у проєктах розвитку технологічних систем збирання врожаю цукрових буряків. Подано загальну схему методики інформаційно-аналітичного супроводу управлінських рішень для проєктів збирання врожаю сільськогосподарських культур. Показано як використання методу Монте-Карло (статистичного імітаційного моделювання) для відображення робіт у зазначених проєктах дає змогу врахувати сукупний вплив некерованих та стохастичних складових проєктного середовища на своєчасність цих робіт та ефективність реалізації проєктів. Акцентовано на тому, що використання методів статистичного імітаційного моделювання дає змогу виконати багаторазові реалізації (ітерації) моделі віртуального проєкту збирання врожаю сільськогосподарських культур. На цій підставі відтворюється мінливість (стохастичність) проєктного середовища та його вплив на кінцеві показники реалізації проєктів. Виконання таких комп’ютерних експериментів для різних управлінських рішень та опрацювання їх результатів за методами математичної статистики дає змогу оцінити ефективність операційного, тактичного та стратегічного управління проєктами технологічних систем. Розкрито зв'язок між основними складовими проєктів збирання врожаю культур, які здійснюють сукупний вплив на їх ефективність. На підставі розробленої статистичної імітаційної моделі технологічних процесів збирання цукрових буряків, яка є складовою відповідної інформаційно-аналітичної системи, виконано комп’ютерні експерименти та обґрунтовано управлінські рішення із узгодження часу запуску проєктів збирання, обсягів виробничої площі та параметрів технічного оснащення цих проєктів. Узагальнено переваги застосування інформаційно-аналітичних систем для управління проєктами матеріально-технічного розвитку сільськогосподарських підприємств, що відіграє важливу роль у підвищенні ефективності процесами управління.
  • Ескіз
    Документ
    Узгодження конфігурацій проектів кооперативів заготівлі молока із проектним середовищем
    (НТУ "ХПІ", 2017) Тригуба, Анатолій Миколайович; Шарибура, Андрій Остапович; Шолудько, Петро Васильович; Рудинець, Микола Віталійович
    Обґрунтовано потребу реалізації проектів функціонування та розвитку технологічно інтегрованих проектів виробництва, заготівлі та переробки молока. Запропоновано метод узгодження конфігурації проекту кооперативу заготівлі молока на території громади із проектним середовищем, який базуються на системно-ціннісному підході та імітаційному моделюванні. На підставі розробленого методу проведено узгодження конфігурації проекту кооперативу із заготівлі молока на території громади із проектним середовищем.