Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення надійності експлуатації живильних насосів деаераційних установок паротурбінних блоків електростанцій
    (НТУ "ХПІ", 2015) Нечуйвітер, М. М.; Шелепов, І. Г.
    В статті розглядаються питання підвищення ефективності експлуатації живильних насосів деаераційних установок паротурбінних блоків теплових електростанцій шляхом визначення та управління динамічним кавітаційним запасом живильного нагнітача при роботі деаератора на ковзному тиску. На основі аналізу існуючих дослідженнях перехідних режимів роботи живильного деаераційного вузла на ковзному тиску гріючої пари виявлені технічні можливості підвищення надійності роботи останнього, зокрема, живильного насосу.
  • Ескіз
    Документ
    Доцільність застосування методу зворотного формування температурної нерівномірності для роз’ємних корпусів циліндрів парових турбін
    (НТУ "ХПІ", 2014) Кнабе, О. Г.; Нечуйвітер, М. М.; Шелепов, І. Г.
    У статті розглянута проблема енергетики України – підвищення економічності, маневреності, надійності електростанцій відносно продовження строку експлуатації теплоенергетичного встаткування енергетичних блоків (парових турбін), що перебувають в експлуатації, а також виявлення можливостей енергозберігаючих режимів з метою підвищення їх технічної ефективності. Визначено критерій забезпечення стабільності застосування методу зворотного формування температурної нерівномірності в пускових режимах парових турбін з різних теплових станів без обігріву фланців і шпильок і з обігрівом фланців і шпильок по відповідних програмах керування, а також його доцільність.