Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Синергетичний ефект ОПС з нелінійною характеристикою жорсткості в умовах багатокоординатного імпульсного навантаження
    (НТУ "ХПІ", 2009) Шпачук, В. П.; Нікітіна, Г. О.
    В статті досліджено зміну динамічних характеристик об’єкта просторової структури при різних типах його завантаженості на базі теорії синергетичного ефекту. Визначено коефіцієнти синергізму у випадку нелінійних характеристик жорсткості пружних елементів підвіски об’єкта. Виконаний порівняльний аналіз вібраційної активності об’єкта, при різних типах багатокоординатного імпульсного навантаження.
  • Ескіз
    Документ
    До умови ортогональності форм коливань механічної системи "підресорена маса вагона-колесо-рейка"
    (НТУ "ХПІ", 2010) Шпачук, В. П.; Нікітіна, Г. О.
    Досліджено динамічну ударну взаємодію контактуючої пари "вагон-колесо-рейка" з урахуванням конструктивної швидкості руху і завантаження вагона, а також геометричних параметрів стику шляху. Розв’язано задачу визначення умов ортогональності форм коливань з метою отримання невідомих констант загального рішення рівнянь руху механічної дискретно-континуальної системи.