Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Электроизоляционные эмали для алюминия
    (НТУ "ХПИ", 2009) Голеус, Виктор Иванович; Шульга, Т. Ф.
    В роботі експериментальними дослідженнями встановлено закономірності зміни електричного опору, хімічної стійкості, дилатометричних та інших властивостей електроізоляційних склоемалей для алюмінію від вмісту в їх складі оксидів лужних металів. На основі одержаних даних виконано вибір хімічного складу емалей для алюмінію з підвищеними електроізоляційними властивостями та водостійкістю.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив лужних оксидів на властивості емалей для алюмінію
    (НТУ "ХПІ", 2013) Голеус, В. І.; Салєй, А. А.; Шульга, Т. Ф.
    Необхідність в електроізоляційних покриттях на алюмінії при виготовленні малопотужних плівкових нагрівачів обумовлена технічною та економічною доцільністю заміни керамічних підкладок на металеві. В зв’язку з цим до емалевих покриттів, окрім антикорозійних та декоративних властивостей, пред’являють також додаткові вимоги до їх експлуатаційних характеристик. До таких характеристик емалевих покриттів можна віднести підвищені значення їх теплостійкості, хімічної стійкості, електроізоляційних та інших властивостей. Розглянута можливість покращення хімічних та електричних властивостей лужно-силікатного скла за рахунок так званого "полілужного ефекту".