Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Статистичні проблеми динамічного контролю при неруйнівних випробуваннях високою напругою на прохід
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Антонець, Станіслав Юрійович; Щебенюк, Леся Артемівна; Голик, Оксана Вячеславівна; Гонтар, Юлія Григорівна; Обозний, Андрій Леонідович; Васильєва, Оксана Володимирівна
    У статті розглянуто аналіз неруйнівного технологічного контролю кількості дефектів в ізоляції емаль-проводу на основі поліімідної ізоляції. Розглянуто застосування статистичного аналізу результатів вимірювання показників контролю за допомогою математичної моделі тренду для їх використання в online-контролі дефектності ізоляції. Запропоновано рекомендації щодо практичного використання параметрів функції тренду для обробки отриманих показників вимірювань. Основними параметрами тренду є припрацювання та період нормального ізолювання впродовж технологічного часу. Теоретично показаний та підтверджений вимірюваннями алгоритм кількісної оцінки тенденції зміни дефектності емаль ізоляції для проводу ПЕЕІДХ2–200 з двошаровою поліімідною ізоляцією впродовж неперервного технологічного циклу. Алгоритм дозволяє за-безпечити прийняття технічних рішень як в режимі реального часу, так і віддаленого аналізу. Наведено дані про чутливість такого підходу до технологічних змін.