Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Порівняльні дослідження розрахункових техніко-економічних показників турбіни К-325-23.5 з результатами теплових випробувань
    (НТУ "ХПІ", 2016) Рябоконь, Григорій Олександрович; Мисак, Йосиф Степанович
    У статті наводиться порівняння розрахункових гарантійних техніко-економічних показників турбіни К-325-23.5, а саме коефіцієнтів корисної дії циліндрів високого, середнього і низького тисків та питомої витрати теплоти на виробництво електроенергії з результатами теплових випробувань турбіни ст. № 1 ДТЕК Запорізької ТЕС. Також, описується спосіб приведення дослідних даних, отриманих в результаті теплових випробувань турбіни, до номінальних умов для порівняння з розрахунковими гарантійними величинами.
  • Ескіз
    Документ
    Верификация результатов численного исследования движения потока в проточной части регулирующего клапана паровой турбины
    (НТУ "ХПИ", 2016) Бабаев, Артем Иванович; Голощапов, Владимир Николаевич
    В статье представлены результаты численного исследования расходной характеристики регулирующего клапана части высокого давления турбины К-300-240 ПАО "Турбоатом". Рассмотрены поля газодинамических параметров в клапанном канале и получена величина приведенного расхода в зависимости от относительного подъема чаши клапана и относительного давления. Выполнено сопоставление полученных результатов расчетов с результатами соответствующих натурных экспериментов.