Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження стійкості загальної системи корпоративного убезпечення
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2021) Волоснікова, Наталія Миколаївна
    Метою статті є визначення механізму функціонування й підвищення стійкості загальної системи корпоративного убезпечення. При цьому створюється абстрактна та концептуальна модель системи корпоративного убезпечення, яка описується математично або функціонально та служить для оптимізації відносин між елементами і рівнями наслідків впливу інформаційної складової, як суттєвого фактора, спрямованого на підвищення економічної ефективності системи корпоративного убезпечення. Виділено структуру системи, як сукупності замкнутих елементів, які об’єднані в систему певними зв’язками та є залежними один від одного. Проаналізовано систему корпоративного убезпечення з точки зору надійності. Зроблено висновок, що найбільш поширеною причиною порушення цілісності загальної системи корпоративного убезпечення є втрата стійкості. Стійкість системи розглядається, як здатність даної системи нормально функціонувати та протистояти різним неминучим впливам явищ в мікро- та макроекономічному середовищі. Під стійкістю системи корпоративної безпеки розуміється здатність динамічної системи корпоративної безпеки повертатися в рівноважний стан після закінчення дії обурення, який порушив цю рівновагу. Виділено три види криз залежно від механізмів розвитку та характеру стійкості загальної системи корпоративного убезпечення, а саме критична ситуація системи корпоративного убезпечення, кризовий стан, катастрофи. Запропоновано кількісні характеристики показників надійності загальної системи корпоративного убезпечення.