Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Исследование энергетической эффективности абсорбционно-холодильных установок крупнотоннажных агрегатов синтеза аммиака
    (НТУ "ХПИ", 2007) Бабиченко, Анатолий Константинович; Тошинский, Владимир Ильич; Бабиченко, Ю. А.
    Наведені результати досліджень промислових абсорбційно-холодильних установок (АХУ) блоку вторинної конденсації великотоннажних агрегатів синтезу аміаку серії АМ-1360. Встановлена кількісна залежність енергетичної ефективності АХУ від температури атмосферного повітря та визначені основні напрямки подальших досліджень, щодо зниження енергоспоживання в агрегаті синтезу.
  • Ескіз
    Документ
    Методика теплового расчёта контактного газокапельного утилизатора теплоты низкотемпературных отходящих газов
    (НТУ "ХПИ", 2016) Безродный, Михаил Константинович; Рачинский, Артур Юрьевич; Голияд, Николай Никифорович
    Разработана методика расчёта контактного аппарата газокапельного типа для утилизации теплоты низкотемпературных отходящих газов. Для распыления жидкости использовалась механическая центробежная форсунка. Данная методика учитывает реальные условия протекания процессов тепло- и массообмена в системе "конус факела распыливания капель жидкости – сплошная парогазовая среда" и основана на использовании результатов ранее проведённых экспериментальных исследований авторов в указанной системе.