Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Физико-химическая картина подготовки водоугольного топлива при виброударной обработке материала
    (НТУ "ХПИ", 2009) Франчук, В. П.; Светкина, Е. Ю.; Анциферов, А. В.; Егурнов, А. И.
    Пропонується спосіб поліпшення властивостей водовугільного палива шляхом його активації віброударним вантаженням у вертикальному вібраційному млині. Унаслідок такого характеру дії на оброблюваний матеріал, здійснюється не тільки поверхнева, але й глибинна активація твердого, а також активація рідкої фази палива. Наводяться дані експериментальних досліджень і їх аналіз.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ энергопотребления в стране и в мире. Методология исследования основных показателей транспортных ДВС
    (НТУ "ХПИ", 2011) Левтеров, Антон Михайлович
    Приводится анализ энергопотребления в стране и в мире, условий появления альтернативных топлив и замены ими традиционного органического топлива. Обосновывается конкурентоспособность ДВС как основного преобразователя энергии на длительный период времени. Предлагается методология исследования основных показателей ДВС, работающих на различных видах топлива. Методология дает возможность прогнозировать показатели двигателя, которые определяют его потребительские качества.