Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Влияние температуры обжига и вида глинозема на синтез гексаалюмината кальция в легковесных огнеупорах
    (НТУ "ХПИ", 2006) Примаченко, Владимир Васильевич; Рубанова, В. В.; Мартыненко, Валерий Владленович; Дергапуцкая, Л. А.; Казначеева, Н. М.
    Досліджено вплив температури випалу та виду глинозему на синтез гексаалюмінату кальцію у легковагих вогнетривах. Встановлено, що при 1700 °С синтез СА₆ закінчується незалежно від дисперсності та фазового складу глинозему в вихідній суміші. Для виготовлення гексаалюмінат-кальцієвих легковагих вогнетривів раціональним є використання глинозему марки ГК та випал виробів в інтервалі температур 1550-1650 °С.
  • Ескіз
    Документ
    Термодинамические исследования силикатов бария
    (НТУ "ХПИ", 2006) Шабанова, Галина Николаевна; Гуренко, Ирина Викторовна; Корогодская, Алла Николаевна; Цапко, Наталия Сергеевна; Ткачева, З. И.; Дейнека, Виктория Владимировна; Юрченко, А. П.
    У статті наведені результати досліджень термодинамічно стійких силікатів барію. Створено базу термодинамічних даних: ентальпій, ентропій та коефіцієнтів рівняння теплоємності, необхідних для дослідження багатокомпонентних систем, до складу яких входять силікати барію.