Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Фізико-хімічні аспекти отримання клінкеру із грубодисперсної сировинної суміші, яка містить доменний гранульований шлак
    (НТУ "ХПІ", 2007) Кулік, В. О.; Салєй, А. А.; Шевченко, О. Ф.; Сігунов, О. О.
    Комплексним термічним та хімічним аналізами доведена можливість використання під час випалу клінкеру сировинної суміші з дисперсністю 15-16 мас.% залишку на ситі № 008, що містить доменний гранульований шлак. Показано, що по кінетико-енергетичним параметрам випалу сировинні суміші з тониною помелу від 8 до 20 мас.% практично не відрізняється.
  • Ескіз
    Документ
    Коагуляційне структуроутворення та технологічні властивості каоліну KICK-2
    (НТУ "ХПІ", 2009) Сальник, В. Г.; Ткач, Н. О.
    Наведено результати досліджень складу, властивостей поверхні, особливостей коагуляційного структуроутворення та технологічних параметрів водних систем каоліну KICK-2 як сировини для виробництва кераміки методами литва.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості впливу ступеня дисперсності прокатної окалини на міцністні властивості залізофосфатної ХТС
    (НТУ "ХПІ", 2010) Селівьорстов, В. Ю.; Лоєвська, О. О.; Доценко, Ю. В.; Доценко, В. П.
    Представлені результати досліджень вибору раціонального способу отримання залізовмісної складової формувальних та стрижневих залізофосфатних ХТС різної дисперсності за допомогою кульових млинів, а також вплив дисперсності окалини на міцність сумішей даного типу.
  • Ескіз
    Документ
    Модель росту центрів кристалізації при ультразвуковому подрібненні зміцнюючої фази твердих наплавлених сплавів
    (НТУ "ХПІ", 2013) Попов, С. М.
    В статті подано теоретико-практичне дослідження дії ультразвукових коливань на наплавлений метал, розглянуто основні методи дії ультразвуку, які використовуються в сучасній практиці. Розроблено технологічний алгоритм та імітаційна модель ультразвукового впливу на кристалізацію наплавлених сплавів, при якому досягається ефект диспергування на стадії зародження кристалів твердої надлишкової фази, що забезпечує підвищенні міцністні характеристики в комплексі з високою зносостійкістю сплаву