Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    О возможности использования металлоорганических соединений хрома для защиты деталей и технологической оснастки, используемой для работы в агрессивных средах
    (НТУ "ХПИ", 2007) Крохмаль, С. А.; Широков, Б. М.
    Досліджено можливість нанесення захисних покриттів на основі карбіду хрому на поверхні різних матеріалів. Установлено, що в розглянутому діапазоні параметрів процесу осадження, покриття мають горизонтально-шарувату структуру й, за рахунок гарного заповнення мікронерівностей покриваємої поверхні, дозволяють знижувати шорсткість вихідної поверхні й усувати дефекти у вигляді мікротріщин. Дані покриття мають високу корозійну стійкість до впливу різних агресивних середовищ. Осадження покриттів проводили з газової фази з використанням у якості робочої речовини хромоорганічної рідини "БАРХОС", що представляє собою суміш гомологів біс-аренових з'єднань.
  • Ескіз
    Документ
    Роль стеклофлюса при удалении оксидной пленки с поверхности бронз
    (НТУ "ХПИ", 2008) Соболь, Юлия Олеговна; Брагина, Людмила Лазаревна; Воронов, Геннадий Константинович
    У статті шляхом розрахунку встановлено високий ступінь суцільності та щільності на поверхні вторинної бронзової сировини оксидної плівки й імовірність її розтріскування через значну різницю ТКЛР цієї плівки та бронзи. Розроблено склофлюс з низькою густиною для захисту розплаву бронзи від окислення та виявлена можливість його використання для видалення оксидної плівки.