Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Обзор существующих методов и средств измерения температуры
    (НТУ "ХПИ", 2008) Мирошников, В. В.; Котуза, А. И.
    У цій роботі розглядаються основні методи та засоби для визначення температури виробів та середовищ, які використовуються в промисловості. Наведено переваги та недоліки методів та засобів контролю температури. Вказується на доцільність більш детального дослідження електромагнітних методів контролю температури за допомогою параметричного перетворювача.
  • Ескіз
    Документ
    Измерение температуры контактов электрического аппарата при нагреве в составе распределительного устройства
    (НТУ "ХПИ", 2011) Седова, Елена Александровна
    Приведены результаты анализа методов измерения температуры распределительных устройств. Показана возможность использования методов при измерении температуры контактов электрического аппарата при длительном времени работы распределительного устройства.
  • Ескіз
    Документ
    Тепловая защита при частых пусках асинхронных электродвигателей на основе использования их обмотокв качестве датчиков температуры
    (НТУ "ХПИ", 2014) Кобозев, Александр Сергеевич; Смилянский, И. И.; Заратуйко, Анатолий Викторович
    B статье рассмотрена возможность построения системы защиты от перегрузки асинхронных двигателей (АД), работающих в повторно-кратковременном режиме, на основе использования в качестве термодатчиков их собственных обмоток. Для этого предложено при каждом пуске, до начала разворота, измерять суммарную мгновенную мощность трех фаз двигателя. Показано, что анализ соотношения максимума и минимума мгновенной трехфазной мощности в начальный момент пуска, позволяет получить однозначную информацию об изменении активного сопротивления обмоток, обусловленного нагревом, и определить температуру перегрева двигателя.