Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Використання інструментів управління знаннями для підвищення ефективності взаємодії університетів та промисловості
    (НТУ "ХПІ", 2017) Штейнбрехер, Дар'я Олександрівна
    Представлено огляд основних напрямків діяльності університетів в галузі трансферу знань та запропоновано концептуальну схему взаємодії університетів та промисловості. Викладено фактори негативного впливу на стійкий розвиток системи кооперації університетів і промисловості. Запропоновано, онтологічну модель кооперації університетів з підприємствами промислової галузі, що розроблена за допомогою сучасних інструментів управління знаннями. Модель апробована трьома українськими ВНЗ в рамках проекту Темпус. Підкреслено необхідність впровадження моделі трансферу знань, яка дозволяє підвищити інноваційний потенціал вітчизняних підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Інтеграція науково-технічної підготовки виробництва в світовому інформаційному просторі
    (НТУ "ХПІ", 2016) Передрій, Андреа Елізабет Юріївна
    Важлива причина, що змушує фірму розширювати науково-технічну кооперацію, використовуючи виділені або сторонні фірми (фірми-аутсорсера), складається в високому ступені ризику великих вкладень в НДДКР. Без освоєння технологій безперервної інформаційної підтримки життєвого циклу продукції вже найближчим часом буде утруднена внутрішня і міжнародна кооперація. Сервіс-провайдер впливає на якість кінцевої продукції, маючи більш кваліфікований і досвідчений штат.
  • Ескіз
    Публікація
    Аналіз перспектив співробітництва українсько-польських промислових підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2015) Климова, Світлана Олегівна
    У статті розглядаються перспективи кооперації українських і польських промислових підприємств. Оцінюються найбільш привабливі галузі промисловості з точки зору можливого співробітництва. Аналізується доцільність кооперації шляхом зіставлення швидкостей зміни середніх одноразових витрат (витрат, що мають інноваційний характер) і середніх умовно-постійних витрат (витрат, що не мають інноваційного характеру).
  • Ескіз
    Публікація
    Особливості функціонування малого та великого бізнесу в сучасних умовах
    (НТУ "ХПІ", 2009) Климова, Світлана Олегівна
    У статті проводиться дослідження проблем функціонування малого та великого бізнесу в Україні. Описується характер даних проблем в умовах фінансово-економічної кризи. Пропонуються деякі варіанти їхнього рішення.
  • Ескіз
    Документ
    Рівні інтернаціоналізації інноваційного розвитку в системі інтенсифікації міжнародної діяльності
    (НТУ "ХПІ", 2013) Козлова, А. І.
    В статті розглянуто теоретичні підходи інтернаціоналізації інноваційного розвитку. Сформовані нові принципи міжнародної компанії, яка вступила на інноваційний шлях розвитку. Проаналізовані етапи інтернаціоналізації сучасного господарства та визначені рівні інтернаціоналізації інноваційного розвитку в системі інтенсифікації міжнародної діяльності.