Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка динаміки інноваційно-наукового потенціалу Одеської області
    (НТУ "ХПІ", 2010) Басюк, О. В.
    У статті надається характеристика інноваційного потенціалу Одеської області за останні роки. Проводиться оцінка інноваційно-наукового потенціалу за індексним методом статистики. Для оцінки інноваційно-наукового потенціалу запропоновано включити аналіз наступних факторів: чисельність зайнятих у науковій сфері, частка науковців у загальній кількості зайнятого населення, чисельності фахівців вищої кваліфікації, кількість організацій, що виконують наукові дослідження і розробки.
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалювання методів оцінки знань студентів вищих навчальних закладів
    (НТУ "ХПІ", 2014) Бухкало, Світлана Іванівна
    У статті проведений аналіз методичного комплексу навчання й оцінки знань випускників ВНЗ різного рівня навчання з метою вибору способів компетентністного підходу до активізації технічної творчості студентів. Описані методики комплексного контролю для деяких видів робіт студентів. Наведені в статті методи дозволяють максимально повно використовувати здатності студентів, що сприяє кращому засвоєнню ними матеріалу для вивчення