Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Інструментарій визначення ефективності інвестицій підприємств на базі методів нечіткої логіки
    (НТУ "ХПІ", 2011) Садовський, Віктор Артемович; Нотовський, Павло Валентинович
    В статті розглянуті методичні засади врахування ступеня ризику при оцінці ефективності інвестицій за допомогою показників дисконтування та апарату нечіткої логіки. Автори пропонують враховувати ризик інвестицій за допомогою введення нечітко логічних множників при визначені показників ефективності інвестицій. У статі також розглянуто запропонований авторами методичний підхід порівняння декількох інвестицій, показники яких задані нечітко-логічними числами.
  • Ескіз
    Документ
    Формування стратегій управління ризиками інвестицій підприємств передачі та розподілу електричної енергії
    (НТУ "ХПІ", 2011) Садовський, Віктор Артемович; Нотовський, Павло Валентинович
    В статті розглянуті методичні засади використання матричних моделей стратегічного управління ризиками інвестицій. Автори пропонують модель «Ризик-стратегія» щодо вибору стратегії протидії ризикам інвестицій в залежності від оцінки рівня впливу середовища та від рівня ефективності інвестицій, що задані лінгвістичними змінними. Обґрунтовано можливість використання запропонованої моделі у рамках декількох різноманітно спрямованих алгоритмів ризик-менеджменту.