Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Необхідність удосконалення системи пенсійного забезпечення
    (НТУ "ХПІ", 2010) Чуніхіна, К. А.
    У статті розглядаються проблеми реформування Пенсійного фонду України та питання запровадження трирівневої системи пенсійного забезпечення. Також у статті пропонуються шляхи вирішення проблем дефіциту Пенсійного фонду.
  • Ескіз
    Документ
    Організація інвестиційної діяльності недержавних пенсійних фондів в Україні
    (НТУ "ХПІ", 2011) Ковальчук, К. В.
    В статті висвітлено стан системи недержавного пенсійного забезпечення, проаналізовано теоретичні основи функціонування і динаміку основних показників діяльності недержавних пенсійних фондів, а також запропоновано реалізувати низку заходів для зміцнення системи пенсійного забезпечення та виведення її на конкурентоздатні позиції порівняно з пенсійними ринками іноземних країн.
  • Ескіз
    Документ
    Терміносистема соціального захисту
    (НТУ "ХПІ", 2013) Ткаченко, І. В.
    У статті розглянуто наукові підходи до визначення сутності соціального захисту, пенсійного забезпечення, пенсійного страхування та представлено власне трактування цих понять. Також схематично подано систему соціального захисту у поєднанні двох підсистем (підсистеми соціальних виплат та підсистеми пенсійних виплат). З метою наближення бюджету Пенсійного фонду до збалансованого стану виокремлено поняття пенсійна допомога