Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Нові підходи до технології відправлення поїздів з сортувальних станцій
    (НТУ "ХПІ", 2010) Щербина, М. Є.; Мільшина, О. С.
    Наведені основні риси нової технології взаємодії сортувальних станцій та локомотивних депо на основі адаптації графіка руху поїздів до коливань обсягів перевезень. Така варіативна технологія впливатиме на взаємодію підприємств залізничного транспорту й клієнтури, а відповідно на оперативне коригування плану формування та відправлення поїздів зі станції з урахуванням прогнозованого часу їхнього відправлення по "твердих нитках" графіка.
  • Ескіз
    Документ
    Коригування плану формування пасажирських поїздів у сучасних умовах
    (НТУ "ХПІ", 2010) Берестова, Т. Т.; Тітова, І. М.
    При сезонних коливаннях пасажиропотока пропонується проводити коригування існуючого плану формування пасажирських поїздів на розрахунковому полігоні пасажирських сполучень з урахуванням фактичної населеності та составності вагонів, у ході якого виявляються пасажирські поїзди, котрі мають в окремий сезон (або цілий рік) неповну величину складу та (або) низьку населеність. З таких поїздів пропонується формувати групові поїзди з максимально узгодженим графіком відправлення та прибуття на кінцеву станцію.