Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження та розвиток методів визначення ознак та ймовірності банкрутства підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2009) Товажнянський, Вячеслав Леонідович
    Проведено критичний аналіз існуючих вітчизняних та зарубіжних методів визначення ознак та ймовірності банкрутства машинобудівного підприємства. Розроблено рекомендації по сфері використання методичної бази в анткризовому управління машинобудівними підприємствами.
  • Ескіз
    Документ
    Методика та побудова рейтингової оцінки економіко-виробничого та соціально-демографічного розвитку міст України
    (НТУ "ХПІ", 2011) Родченко, В. Б.
    У статті обґрунтовано систему показників економіко-виробничого та соціально-демографічного розвитку міст України. Викладено методичний підхід та побудовано рейтингову оцінку міст обласного та республіканського значення.
  • Ескіз
    Документ
    Діагностика результатів діяльності банківського сектору України
    (НТУ "ХПІ", 2014) Самородов, Б. В.
    У статті проведено аналіз діяльності банківського сектору України в цілому та за окремими групами банків у напрямку діагностики зобов’язань та активів вітчизняних банків. Проаналізовані обсяги депозитів фізичних та юридичних осіб та обґрунтований відповідний вплив окремих груп банків на значення інтегральних показників зобов’язань та активів. Методичний підхід, який застосовано в статті, дозволяє адекватно оцінити як поточну діяльність банків, так і ретроспективну та перспективну ситуацію щодо динаміки зміни основних показників банківської діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні засади визначення оцінки ефективності управління якістю для крупних промислових підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2011) Ткаченко, А. М.; Бурлаченко, О. П.
    Проаналізовано існуючі підходи щодо оцінки ефективності управління якістю промислового підприємства. Запропоновано методичний підхід до визначення оцінки ефективності управління якістю для крупних промислових підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення ознак банкрутства: санація та реструктуризація підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2013) Товажнянський, Вячеслав Леонідович; Перерва, Петро Григорович
    Проаналізовано сучасні вітчизняні та зарубіжні методи визначення ознак та ймовірності банкрутства машинобудівного підприємства. Розроблено рекомендації по сфері використання санації та реструктуризації в антикризовому управлінні машинобудівними підприємствами.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні аспекти оцінки інформаційного середовища функціонування та розвитку підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2013) Мазоренко, О. В.
    Стаття присвячена особливостям оцінки інформаційного середовища функціонування та розвитку підприємства. Визначено структурні елементи інформаційного середовища функціонування та розвитку підприємства. Запропоновано методичний підхід щодо оцінки інформаційного середовища функціонування та розвитку підприємства, який включає кількісну оцінку рівня використання внутрішніх ресурсів функціонування та розвитку підприємства та якісну оцінку рівня стратегічної спрямованості діяльності підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Управління конкурентним потенціалом підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2012) Іванченко, А. В.
    В статті запропоновано методичний підхід до аналізу, оцінки та покращення конкурентного потенціалу підприємства (на прикладі ВАТ “Турбогаз”).
  • Ескіз
    Публікація
    Оцінка виробничого потенціалу машинобудівного підприємства: теоретичний та практичний аспект
    (НТУ "ХПІ", 2012) Соколова, Л. В.; Архієреєв, Сергій Ігоревич; Максименко, Яна Анатоліївна
    В статті проведено аналіз існуючих методик оцінки виробничого потенціалу машинобудівних підприємств, визначено загальні риси, недоліки та переваги.