Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні моделі систем консолідації інформації в публічному управлінні
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Шведун, Вікторія Олександрівна; Алієва, Поліна Ільхамівна; Зубар, Владислав
    Стаття присвячена аналізу сучасних моделей систем консолідації інформації в публічному управлінні. Розподілені системи і, зокрема, бази даних, як правило, пропонують певну модель узгодженості. Ці моделі гарантують, що, якщо певні умови будуть виконані, то можна очікувати що система буде мати певні властивості (тобто узгодженість або доступність або стійкість до розривів мережі). У цьому контексті розглядається популярний набір ACID-властивостей, який гарантує, що транзакції бази даних обробляються надійно, в порівнянні з протилежною моделлю BASE, яка є похідною з теореми CAP, але прагне забезпечити набір властивостей, що відрізняється від ACID. Якщо здійснити аналіз існуючих нині моделей систем консолідації інформації, то є можливість отримати декілька їх градацій: системи консолідації фінансової інформації; в залежності від архітектури збереження інформації, що використовується в системі; в залежності від моделі об’єднання інформації; в залежності від способу обробки запитів користувачів; системи консолідації інформації про клієнтів; системи консолідації інформації про зовнішнє середовище компанії; в залежності від методу аналізу інформації. Зокрема, якщо більш докладно розглянути системи консолідації фінансової інформації, то доцільно відмітити, що сьогодні на ринку вони представлені у вигляді пакетних програм, систем планування ресурсів компанії та стандартних інструментів ETL. У свою чергу, що стосується пакетних програм, то вони займають переважну частку ринку та можуть бути представлені в якості аналітичних систем класу CPM та спеціалізованих систем фінансової консолідації.