Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційно-аналітичний супровід прийняття рішень у проєктах розвитку технологічних систем збирання врожаю
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Луб, Павло Миронович; Березовецький, Сергій Андрійович; Падюка, Роман Іванович; Чубик, Роман Васильович
    Розкрито передумови створення та використання інформаційно-аналітичних систем для підтримки прийняття рішень у проєктах збирання врожаю культур. Наведено особливості впливу проєктного середовища на виконання проєктів збирання озимого ріпаку. Акцентовано на вагомості своєчасного виконання робіт у проєктах збирання врожаю культури, а також розв’язку завдань із узгодження змісту (технічного оснащення технологічних процесів обприскування стеблостою склеювачами та комбайнового збирання насіння) та часу робіт у проєктах. Означено вагомість впливу біологічних процесів достигання озимого ріпаку та агрометеорологічних умов на часові обмеження функціонування технічного оснащення проєктів. Зазначено, що такий вплив зумовлює мінливість термінів початку робіт, а також їх тривалості і позначається на функціональних показниках ефективності проєктів збирання врожаю озимого ріпаку. Доведено необхідність врахування цих особливостей у статистичній імітаційній моделі проєктів технологічної системи збирання врожаю ріпаку. Наведено розробку і результати використання інформаційно-аналітичної системи для підтримки процесів управління проєктами. Показано методику врахування впливу проєктного середовища (предметні та агрометеорологічні умови) на терміни та своєчасність робіт у проєктах збирання врожаю. Описано доцільність створення імітаційних моделей та методику відображення ймовірнісних умов функціонування технічного оснащення проєктів збирання врожаю сільськогосподарських культур.