Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Оптимальні пластинчасті теплообмінники енергетичних установок
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Алтухова, Ольга Василівна; Канівець, Георгій Євдокимович
    Пластинчасті теплообмінники є ефективним видом теплообмінного обладнання та можуть використовуватись у багатьох енергетичних установках. У статті аналізується їх використання у якості маслоохолоджувачів та підігрівачів води паротурбінних установок, підігрівачів повітря системи знеліднення газотурбінних установок, регенераторів понадкритичних СО2 циклів. Наведено оптимальні типорозміри теплообмінників та швидкості середовищ для ряду навантажень, дано рекомендації щодо застосування теплообмінників у залежності від параметрів та конфігурації циклів.
  • Ескіз
    Документ
    Сравнение эффективности кожухотрубчатых и пластинчатых подогревателей конденсата
    (Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт", 2019) Алтухова, Ольга Васильевна; Каневец, Георгий Евдокимович; Маврич, Евгений Александрович
    В статье приведены результаты оптимизационных вычислительных экспериментов, оценивающих эффективность применения пластинчатых и кожехотрубчатых теплообменников в качестве подогревателей конденсата паротурбинной установки. Нагрев конденсата производится водой, цикрулирующей в контуре охлаждения колосниковой решетки парового котла, работающего на лузге подсолнечника. Также проанализированы оптимальные скорости сред для обоих типов теплообменников. Рассмотрены ограничения, накладываемые конструкцией аппаратов.