Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Економічне обґрунтування вибору варіантів новацій для їх впровадження у виробництво
    (НТУ "ХПІ", 2009) Мостовий, Сергій Петрович; Чекаліна, Елеонора Петрівна; Сікєтіна, Наталія Геннадіївна
    Данная статья посвящена вопросу оценки экономической эффективности инноваций в научных организациях и на промышленных предприятиях. Представленный в статье метод количественной оценки экономической эффективности позволит качественно анализировать состояние субъекта хозяйствования с целью дальнейшего прогнозирования и планирования его деятельности.
  • Ескіз
    Документ
    Обгрунтування нецінового й логістичного факторів конкурентоспроможності продукції в мінливому конкурентному середовищ
    (НТУ "ХПІ", 2014) Віхляєва, Світлана Іванівна; Сікєтіна, Наталія Геннадіївна
    У статті розглянуто напрямки забезпечення конкурентоспроможності продукції машинобудівних підприємств на основі підвищення точності її оцінки завдяки охопленню більшої кількості факторів, які діють в умовах мінливого конкурентного середовища для побудови моделі комплексного показника конкурентоспроможності продукції. Зроблено висновки про необхідність врахування при оцінці конкурентоспроможності продукції не тільки вимоги споживача до її ціни та якості, але й нецінових та логістичних факторів, від яких значною мірою залежить економічна ефективність діяльності підприємства.