Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Публікація
    Напівформальні правила
    (НТУ "ХПІ", 2016) Абрамов, Федір Володимирович
    У статті розглядаються причини виникнення та основні риси напівформальних правил. Показано, що напівформальні правила мають такі ж самі риси, що й формальні правила, за виключенням їх документальної фіксації. Аналізується вплив напівформальних правил на ефективність чинних формальних правил. Показано, що існує три головні фактори стабільності напівформальних правил: високий рівень дискреційних повноважень керівництва установи, брак прийнятних альтернатив для працевлаштування та високий рівень трансакційних витрат бюрократичних процедур. Пропонуються заходи попередження виникнення напівформальних правил.
  • Ескіз
    Документ
    Эффективность двухуровневой системы высшего образования в условиях побочного спроса на высшее образование
    (НТУ "ХПИ", 2014) Абрамов, Федор Владимирович
    В статье рассматриваются факторы неэффективности двухуровневой системы высшего образования. Приводятся основные причины неэффективности двухуровневой системы высшего образования. Анализируется роль побочного спроса в уменьшении эффективности двухуровневой системы высшего образования. Приводятся пути повышения эффективности двухуровневой системы высшего образования.