Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Обработка электрогастрограммы и электроэнтерограммы методом слепого разделения сигналов
    (НТУ "ХПИ", 2008) Штык, С. В.; Лагутин, М. Ф.
    Пропонується спосіб рішення однієї із задач цифрової обробки сигналів електричної активності органів шлунково-кишкового тракту. Описані необхідні для обробки властивості цих сигналів. Проаналізовані останні досягнення в обробці електрогастрограми методом сліпого розділу сигналів, а також сучасні алгоритми цього метода, підібрані згідно властивостей сигналів, отриманих на виході пристрою реєстрації. Описані основні властивості алгоритму, призначеного для обробки електрогастроентерограми.
  • Ескіз
    Документ
    Система контроля функциональных состояний биологических объектов
    (НТУ "ХПИ", 2010) Щапов, Павел Федорович; Осина, Т. Г.
    Розглянуто питання використання електричних вимірювальних сигналів у вигляді випадкових процесів для дослідження станів біологічних об'єктів. Статистично доведена можливість використання процедур інформаційного перетворення спектрально нестаціонарних контрольованих сигналів для виявлення функціональних порушень в об'єктах з невизначеними властивостями.