Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Резино-полимерные составы для гидроизоляции
    (НТУ "ХПИ", 2006) Авраменко, Вячеслав Леонидович; Близнюк, Александр Викторович; Подгорная, Лидия Филипповна; Дудник, Н. В.; Черкашина, Анна Николаевна; Белоцерковский, В. П.
    Розглядаються результати досліджень зі створення сполук на основі полімерів та відходів гумової промисловості, що можуть використовуватися як мастика для гідроізоляції будь-яких поверхонь (бетону, цегли, дерева, штукатурки, металу та ін.).
  • Ескіз
    Документ
    Анализ существующих методов нанесения функциональных покрытий и разработка компоновочной схемы двухкамерного генератора высокоскоростного высокотемпературного двухфазного потока
    (НТУ "ХПИ", 2008) Данько, К. А.
    У статті виконано аналіз існуючих у машинобудуванні функціональних покриттів, наводяться приклади їх класифікації за призначенням та областю застосування, досліджено області в яких вже застосовуються та ті, в яких слід використати той чи інший вид покриттів. Крім того, запропоновано огляд існуючих методів газотермічного нанесення покриттів. Проаналізовано основні компонувальні схеми існуючих газогенераторів високотемпературних високошвидкісних двофазних потоків та запропоновано нову компонувальну схему.