Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Вивчення історії, оцінка напрямків і прогнозування розвитку технологій
    (НТУ "ХПІ", 2008) Корнієнко, О. М.; Жадкевич, О. М.
    Показано, яку роль в історії людства відіграє техніка, що є невід′ємною частиною побуту і фундаментом цивілізації. Відзначається значення вивчення історії техніки для прогнозування розвитку окремих галузей. Доводиться, що при історико-ретроспективномуаналізі необхідно точно встановити суттєві ознаки винаходу і прослідкувати динаміку розвитку кожної ознаки.
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення методів розрахунку та конструкції вибивної транспортуючої машини для формувальних ліній крупного литва
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2010) Барчан, Євген Миколайович; Артьомов, І. В.; Грабовський, Андрій Володимирович
    Робота присвячена розробці методу розрахунку та синтезу вибивної машини як динамічної віброударної системи на основі узагальненого параметричного опису і розрахунково-експериментальної технології моделювання динамічних процесів. Розроблений комплекс параметричних, математичних, геометричних і скінченно-елементних моделей дозволяє виконати багатоваріантні розрахунки динаміки і напружено-деформованого стану проектованих конструкцій і розв'язувати задачі параметричного і структурного синтезу їх елементів.