Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Експериментальні дослідження циклофільтра в процесі вловлювання цементного пилу
    (НТУ "ХПІ", 2010) Плашихин, С. В.; Серебрянський, Д. А.; Безносик, Ю. А.
    У статті представлені результати експериментального дослідження процесу вловлювання цементного пилу в циклофільтрі, який призначений для комплексної очистки газів, що відходять.
  • Ескіз
    Документ
    Забуте в науці ім’я (Лукаш Бодашевський – фізик і гідромеханік)
    (НТУ "ХПІ", 2011) Кожушко, Б. В.; Шендеровський, В. А.
    У статті висвітлюються забуті наукові досягнення світового рівня львівського фізика Лукаша Бодашевського, а саме, відкриття явища броунівського руху для газів, проведення перших ультрамікроскопічних досліджень і створення теорії хвилеподібного руху води. Також відкриваються деякі раніше невідомі важливі сторінки біографії вченого.
  • Ескіз
    Документ
    Еколого-економічне обґрунтування впровадження пиловловлювачів
    (НТУ "ХПІ", 2012) Батлук, В. А.; Параняк, Н. М.; Олексів, Н. П.
    Розроблена модель ієрархії факторів еколого-економічної доцільності впровадження пиловловлювача нової конструкції. Окрім упорядкування факторів за важливістю їх впливу дана модель робить можливим подальший поділ на залежні (внутрішні) компоненти для виявлення ступеня послаблення чи посилення дії викликаючого фактора. Пріоритетність дії фактора на ефективність роботи пиловловлювача нової конструкції є величиною відносною і може бути змінена залежно від експертної оцінки міри впливу фактора на досліджуваний процес