Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Організація моніторингу процесу управління гудвілом промислового підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2010) Шаша, Олена Ігорівна
    В статті досліджено процес управління гудвілу промислового підприємства. Визначено, що методи визначення його вартості дозволяють ідентифікувати та оцінити фактори, що впливають на структурні складові, розробити систему показників. Розроблені пропозиції щодо створення організаційно-інформаційної системи управління гудвілом.
  • Ескіз
    Документ
    Ділова репутація: сутність, складові та її вплив на фінансовий розвиток фірми
    (НТУ "ХПІ", 2013) Остапенко, А. С.; Головченко, Т. М.
    In article investigates the nature and main components of business reputation (image, goodwill, financial stability, organizational culture, reputation manager, quality products and services). The basic approaches to assessing the reputation of the company. The effect of reputation on the development of the company.
  • Ескіз
    Документ
    Конкурентоспроможність торговельних марок машинобудівних підприємств України
    (НТУ "ХПІ", 2012) Мішустіна, Т. С.
    У статті проведено аналіз тенденцій у галузі виробництва машин і устаткування на рівні економіки України в цілому. Проведено аналіз використання об'єктів інтелектуальної власності, торговельних марок та гудвілу машинобудівними підприємствами України.