Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Ескіз
    Документ
    Інвестиційний потенціал підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2010) Змієнко, М. О.; Зеленська, М. О.
    В роботі досліджено сутність інвестиційного потенціалу підприємства, також визначено його роль в системі економічного потенціалу підприємства. Проаналізовано та визначено взаємозв’язок фінансового та інвестиційного потенціалів підприємства. Запропоновано механізм здійснення інвестиційної діяльності з урахуванням інвестиційного потенціалу підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка ефективності економічного механізму управління підприємством
    (НТУ "ХПІ", 2015) Тімченко, Олена Олексанрівна; Черепанова, Вікторія Олександрівна
    В статті розглядається сутність поняття «ефективність». Окреслено основні проблеми оцінки ефективності діяльності підприємства. Проаналізовано існуючі підходи та методи оцінки ефективності діяльності підприємства, їх особливості, переваги та недоліки, основні показники, які використовуються. Підкреслюється значимість урахування якісних показників для оцінки ефективності. Запропоновано комплексну систему оцінювання ефективності економічного механізму управління, яка базується на збалансованій системі показників (BSC).
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи підвищення економічної ефективності підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2015) Кобєлєв, Валерій Миколайович; Мірошніченко, Ірина Юріївна
    На сучасному етапі основним критерієм успішності підприємства є його ефективність. Розвиток ринкових стосунків підвищує відповідальність і самостійність підприємств усіх форм власності у виробленні управлінських рішень по забезпеченню ефективності їх виробничо-господарської діяльності. Дієвість цих рішень залежить від різноманітних чинників, що знаходяться у різному ступені взаємодії не лише між собою, але і з кінцевими результатами виробництва. Нині практика вимагає розробки цілого комплексу питань, пов’язаних з особливостями вивчення окремих науково-технічних і практичних проблем підвищення ефективності.
  • Ескіз
    Документ
    Управління фінансовою стійкістю підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2011) Успаленко, В. І.; Аскольська, О. В.
    В статті розглянуто поняття фінансової стійкості з погляду українських, російських і деяких зарубіжних вчених, як ефективного інструмента управління, який створює конкурентні переваги в ринковому середовищі. Показані основні завдання аналізу фінансового стану та відображено основні умови, що забезпечують ефективне функціонування підприємства в сучасних умовах, встановлюють можливості підприємства продовжувати свою господарську діяльність, розвиватися, забезпечувати прибутковість і виробничо зростати та ухвалювати відповідні рішення.
  • Ескіз
    Документ
    Інституціональні аспекти державного регулювання економіки України
    (НТУ "ХПІ", 2011) Ус, Т. В.
    Ринкова трансформація економіки потребує радикальної модифікації функцій держави у господарчій діяльності. Державне регулювання як важлива ланка ринкового механізму, вдосконалюючись під впливом ринкової системи, в свою чергу, сприяє підвищенню її ефективності.
  • Ескіз
    Документ
    Можливості удосконалення оцінки фінансового стану підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2012) Кузьменко, Леонід Володимирович; Басюк, А. С.
    В роботі розглянуті деякі можливості удосконалення методичних підходів до узагальнюючої оцінки фінансового стану (ФС) підприємства на основі експертних висловлювань.
  • Ескіз
    Документ
    Концептуальні основи проведення аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками
    (НТУ "ХПІ", 2012) Гамова, О. В.; Алексютіна, Т. В.
    У статті проведено літературний огляд з питання аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками, узагальнені та розвинуті мета, завдання та джерела інформації аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретичні засади організації фінансового контролінгу
    (НТУ "ХПІ", 2013) Янковська, В. А.
    У статті розглянуто сутність поняття «конролінг», надані трактування змісту визначення системи конролінгу на підприємстві. Визначена необхідність функціонування системи контролінгу у забезпеченні життєздатність фірми.