Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Проблемы эксплуатации высокотемпературных элементов энергетического и промышленного оборудования
    (НТУ "ХПИ", 2018) Мороз, Олег Сергеевич
    Представлены результаты исследований формирования и влияния профиля температур на напряженно-деформированое состояние элементов промышленного и энергетического оборудования. В качестве исследуемого элемента котлоагрегатов был выбран патрубок внутри которого протекала вода для охаждения. Рассмотрено влияние распределения температуры внутри патрубка на его напряжонное состояние. В качестве средства расчета была использована универсальная программная система конечно-элементного анализа ANSYS.
  • Ескіз
    Документ
    Применение струйно-нишевой технологии сжигания топлива в энергетических установках
    (НТУ "ХПИ", 2005) Абдулин, М. З.
    Проведено огляд існуючих пальникових пристроїв та основних принципів на яких базуються сучасні технологій спалюваня. Проведені аналітичні та експерементальні дослідження автономного пілона з струмнево-нишевою системою та широкомаштабні випробуваня пальникових пристроїв, які реалізують струменево-нишову технологію спалюваня палив. Виявлені нові принципи розбудови сучасной технології спалюваня палив.