Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу зусилля притискання заготовки на якість процесу витягування високошвидкісним штампуванням
    (НТУ "ХПІ", 2017) Фролов, Євгеній Андрійович; Мороз, Микола Миколайович; Саленко, Юлія Сергіївна; Ясько, Станіслав Георгійович
    Виконано експериментальне дослідження з визначення впливу зусилля притискання на якість процесу пневмоударного витягування деталей з тонкостінного матеріалу. Наведено показники якості деталей із зазначенням зовнішніх ознак браку. Розроблена діаграма для визначення зусилля притискання залежно від товщини і діаметра деталі, що штампується. Наведено класифікацію основних факторів, що впливають на якість деталей в процесі витягування з урахуванням місця виникнення, характеру дії і ступеня впливу зусилля притискання. Зроблено висновок, що суттєвого впливу на процес пневмоударного витягування завдає, поряд зі швидкістю формоутворення, також і зусилля притискання заготовки.
  • Ескіз
    Документ
    Комбіноване холодне видавлювання конічної порожнистої заготовки для виробу спеціального призначення
    (НТУ "ХПІ", 2015) Сабол, Сергій Францович; Піманов, В. В.; Коробка, Є. М.
    Запропоновано схему комбінованого видавлювання конічної порожнистої заготовки. За допомогою методу скінчених елементів (МСЕ) в програмному комплексі DEFORM-3D проведено теоретичний аналіз процесу. Визначено залежність зусилля процесу від переміщення пуансону, отримано розполіл нормальних напружень на матриці, пуансоні та виштовхувачі штампу. Приведено розподіл інтенсивності напружень та деформацій, а також ступеню використання ресурсу пластичності в здеформованій заготовці в моменті дії максимального зусилля процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Забезпечення точності координованих розмірів з використанням операції керніння
    (НТУ "ХПІ", 2014) Бурдейна, В. М.
    В статі розглянуті проблеми забезпечення точності координованих отворів за допомогою використання емпіричних залежностей для полів розсіювання отворів, що оброблюються операцією кернінням. Запропоновані математичні моделі для розрахунку полів розсіювання розмірів від бази та позиційного відхилення осей отворів, з урахуванням вильоту ріжучого інструменту та кута при вершині керна. Визначена питома вага факторів при розрахунку полів розсіювання