Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Метрологічне забезпечення контролю щільності гетерогенних матеріалів
    (НТУ "ХПІ", 2016) Прокопович, Ігор Валентинович; Духаніна, Маріанна Олександрівна; Становська, Іраіда Іванівна; Валід Шер, Хуссаін; Добровольська, Вікторія Віталіївна; Торопенко, Олексій Вікторович
    Важливим етапом виготовлення гетерогенних матеріалів із суттєвою різницею властивостей окремих компонентів, на якому закладається якість майбутніх виробів, є заповнення рідкою частиною суміші формообразуючої оснастки. Пряме вимірювання щільності виробів конче необхідне як в системах управління процесом заповнення, так і при технічному контролі. Запропоновано та практично реалізований ємнісний метод вимірювання щільності матеріалів подібного типу.
  • Ескіз
    Документ
    Рівні узгодження конфігурацій систем-продуктів і їх проектів
    (НТУ "ХПІ", 2016) Савчук, Петро Петрович; Демидюк, Микола Анатолійович; Сіваковська, Олена Миколаївна
    Розкрита структура процесу системного управління конфігураціями систем-продуктів та їх проектів. Встановлено, що цей процес забезпечує реалізацію двох проектно-технологічних процесів – формування конфігурації систем-продуктів та формування конфігурації проектно-технологічних структур. Обґрунтована потреба виконання процесу узгодження конфігурацій систем-продуктів і їх проектів. Запропоновано метод узгодження зазначених конфігурацій на основі аналізу результатів чотирьох процесів. Обґрунтовано, що процес узгодження конфігурацій систем-продуктів і проектів має досліджуватися на чотирьох рівнях.
  • Ескіз
    Документ
    Планування процесів забезпечення якості у великих та географічно розподілених гібридних IT–проектах
    (НТУ "ХПІ", 2016) Муравецький, Святослав Аркадійович; Крамський, Сергій Олександрович
    Розкрито особливості операційно-проектної діяльності у великих, географічно розподілених ІТ-проектах. Надано структуру процесів з забезпечення контролю якості кінцевого продукту. Розглянуті сучасні методи інтеграції процесів тестування у процеси розробки програмного забезпечення. Розглянуті групи існуючих моделей планування та розробки програмних продуктів. Надана стисла характеристика процесів контролю якості у кожній групі. Надані рекомендації з адаптації належних процесів контролю якості у гібридному проекті.
  • Ескіз
    Документ
    Система фізико-хімічних методів аналізу як інструмент управління якістю в процесі виробництва виноградних вин
    (НТУ "ХПІ", 2015) Іукурідзе, Елдар Жорайович; Кучеренко, Володимир Михайлович; Ткачкенко, Оксана Борисівна; Лозовська, Тетяна Сергіївна
    Представлено аналіз основних систем контролю якості у виробництві столових виноградних вин, переваги та недоліки в реальних умовах виробництва, інформативність показників в аспекті прийняття технологічних рішень. Обговорено результати комплексної оцінки вин, вироблених з використанням різних систем внутрішнього контролю та управління якістю. Встановлено, що введення додаткових показників контролю не впливає на рівень органолептичної оцінки вина і значення основних показників якості, визначених існуючою нормативною документацією.
  • Ескіз
    Документ
    Достовірність контролю якості продукції на стадії виготовлення
    (НТУ "ХПІ", 2011) Микийчук, М. М.
    Запропоновано підхід до оцінювання достовірності контролю якості продукції на стадії виготовлення шляхом забезпечення оптимального співвідношення між апріорною та апостеріорною інформацією про показники якості, що дозволить ефективно управляти ризиками виробника та споживача.
  • Ескіз
    Документ
    Історія метрології, стандартизації і сертифікації в Україні в другій половині ХХ ст.
    (НТУ "ХПІ", 2012) Храмова-Баранова, О. Л.
    У статті показано розвиток і впровадження метрології, стандартизації та сертифікації в Україні в другій половині ХХ століття. На основі аналізу документальних матеріалів і їхнього узагальнення, систематизовано розвиток і впровадження цих напрямів, їхній вплив на якість продукції, що випускалася в Україні.