Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення продуктивності й надійності виявлення дефектів в стрижнях
    (НТУ "ХПІ", 2008) Сучков, Григорій Михайлович; Ноздрачова, Катерина Леонідівна
    В статье освящены результаты исследований по разработке новой технологии контроля длинномерных изделий. Приведены результаты экспериментальных исследований по выявляемости протяженных дефектов в образцах круглого и шестигранного сечения. Показано, что такие дефекты можно обнаружить объемными волнами без сканирования всей поверхности изделия.
  • Ескіз
    Документ
    Експериментальне дослідження електростатичного методу неруйнівного контролю дефектів у полімерних матеріалах
    (НТУ "ХПІ", 2017) Баженов, Віктор Григорович; Івіцький, Ігор Ігорович; Івіцька, Дар’я Костянтинівна
    Досліджено застосування електростатичного методу неруйнівного контролю для визначення наявності дефектів у полімерних композиційних матеріалах. Створена лабораторна установка, яка складається з джерела живлення Б5-7, осцилографа С1-64, генератора Г3-118 та фазометра Ф2-34. В якості дослідного матеріалу застосовувався зразок з поліметилметакрилату з габаритами 40х38х400 мм. Було побудовано амплітудно-частотну характеристику сенсора та зроблено висновок що отримані сенсори перевершують заявлені параметри. Можна стверджувати що верхня полоса частоти пропускання сигналу лежить в межах 20к Гц.
  • Ескіз
    Документ
    Двохенергетична цифрова рентгенографічна система з можливісттю розділення речовин за ефективним атомним номером
    (НТУ "ХПІ", 2011) Рижиков, В. Д.; Ополонін, О. Д.; Волков, В. Г.; Лисецька, О. К.; Галкін, С. Н.; Воронкін, Е. Ф.
    Дослідження з отримання двохенергетичних зображень дали можливість розширити галузі застосування цифрової радіографічної системи завдяки можливості визначення ефективного атомного номера Zeff речовин, що входять до складу досліджуваного об’єкту. Показана можливість розділення речовин для "легких" елементів з Zeff від 6 до 13, а також води (Н2О) Zeff 7.43 та гліцерину (СН2ОНСНОНСН2ОН) Zeff 6.87.